Iframe consent (1.0.0-rc1) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Domain
bo: དྲ་མིང

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Domains
bo: ཁུལ།
