Iframe consent (1.0.0-rc1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Delete
cy: Dileu

en: Edit
cy: Golygu

en: The configuration options have been saved.
cy: Mae dewisadau ffurfweddu wedi ei gadw.

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: View
cy: Gweld

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Select
cy: Dewis
