Iframe consent (1.0.0-rc1) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: View
el: Προβολή

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Media
el: Μέσα

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: Select
el: Επιλογή

en: About
el: Περί

en: Domains
el: Ονόματα χώρου
