Iframe consent (1.0.0-rc1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: View
fil: Tingnan
