Iframe consent (1.0.0-rc1) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Delete
it: Elimina

en: Edit
it: Modifica

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: Settings
it: Impostazioni

en: Label
it: Etichetta

en: View
it: Visualizza

en: Advanced settings
it: Impostazioni avanzate

en: Domain
it: Dominio

en: Select
it: Scegliere

en: About
it: Informazioni

en: Domains
it: Domini

en: Add more
it: Aggiungi
