Iframe consent (1.0.0-rc1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Domain
lt: Domenas

en: Select
lt: Pasirinkti

en: About
lt: Apie
