Iframe consent (1.0.0-rc1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Delete
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан

en: View
os: Фенд
