Iframe consent (1.0.0-rc1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Delete
ro: Șterge

en: Edit
ro: Editați

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: View
ro: Afișează

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Domain
ro: Domeniu

en: Select
ro: Alege

en: About
ro: Despre

en: Add more
ro: Adaugă mai mult
