Iframe consent (1.0.0-rc2) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: Delete
es: Eliminar

en: Edit
es: Editar

en: The configuration options have been saved.
es: Se han guardado las opciones de configuración.

en: Settings
es: Configuración

en: Label
es: Etiqueta

en: View
es: Ver

en: Advanced settings
es: Opciones avanzadas

en: Media
es: Multimedia

en: Domain
es: Dominio

en: Select
es: Seleccionar

en: About
es: Acerca de

en: Domains
es: Dominios

en: Add more
es: Añadir más
