Iframe consent (1.0.0-rc2) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Edit
eu: Editatu

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: View
eu: Bista

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: ID
eu: IDa

en: Domain
eu: Domeinua

en: Select
eu: Aukeratu

en: About
eu: (r)i buruz

en: Domains
eu: Domeinuak
