Iframe consent (1.0.0-rc2) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Delete
fr: Supprimer

en: Edit
fr: Modifier

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: Settings
fr: Paramètres

en: Label
fr: Libellé

en: View
fr: Voir

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Media
fr: Média

en: Domain
fr: Domaine

en: Select
fr: Sélectionner

en: About
fr: À propos

en: Domains
fr: Domaines

en: Add more
fr: Rajouter
