Iframe consent (1.0.0-rc2) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Delete
hi: मिटायें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: The configuration options have been saved.
hi: विन्यास विकल्प सेव कर लिए गया है।

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Label
hi: लेबल

en: View
hi: देखें

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: ID
hi: आईडी

en: Media
hi: मीडिया

en: About
hi: के बारे में
