Iframe consent (1.0.0-rc2) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Delete
ja: 削除

en: Edit
ja: 編集

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: View
ja: ビュー

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: Media
ja: メディア

en: Domain
ja: ドメイン

en: Select
ja: 選択

en: About
ja: アバウト

en: Domains
ja: ドメイン

en: Add more
ja: さらに追加
