Iframe consent (1.0.0-rc2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Delete
kk: Өшіру

en: Edit
kk: Өңдеу

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау
