Iframe consent (1.0.0-rc2) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Body
km: តួ

en: Delete
km: លុប

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: View
km: មើល

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Media
km: មេឌៀ

en: Domain
km: ដែន

en: About
km: អំពី
