Iframe consent (1.0.0-rc2) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: View
kn: ನೋಡು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Domain
kn: ಡೊಮೈನ್

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ

en: About
kn: ಕುರಿತು
