Iframe consent (1.0.0-rc2) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Delete
mn: Устгах

en: Edit
mn: Засварлах

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: View
mn: Харах

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Domain
mn: Домэйн
