Iframe consent (1.0.0-rc2) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Delete
mr: मिटवा

en: Edit
mr: संपादन

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी
