Iframe consent (1.0.0-rc2) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Delete
pl: Usuń

en: Edit
pl: Edytuj

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: View
pl: Widok

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Domain
pl: Domena

en: Select
pl: Wybierz

en: About
pl: O stronie

en: Domains
pl: Domeny

en: Add more
pl: Dodaj więcej

en: EU Cookie Compliance
pl: Zgodność ciasteczek z wymaganiami UE
