Iframe consent (1.0.0-rc2) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Delete
sl: Izbriši

en: Edit
sl: Uredi

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: View
sl: Prikaži

en: Domain
sl: Domena

en: About
sl: O modulu
