Iframe consent (1.0.0-rc2) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Delete
sr: Избриши

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД
