Iframe consent (1.0.0-rc2) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Delete
tr: Sil

en: Edit
tr: Düzenle

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: View
tr: Görüntüle

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Media
tr: Medya

en: Domain
tr: Etki alanı

en: Select
tr: Seç

en: About
tr: Hakkında

en: Domains
tr: Alan adları

en: Add more
tr: Ekle
