Iframe consent (1.0.0-rc2) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Media
ug: مېدىيا

en: About
ug: ھەققىدە
