Iframe consent (1.0.0-rc3) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Delete
az: Sil

en: Edit
az: Dəyiş

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: View
az: Görünüş

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: ID
az: İD

en: Domain
az: Domen

en: Select
az: Seçin

en: About
az: Haqqında
