Iframe consent (1.0.0-rc3) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Delete
bs: Briši

en: Edit
bs: Izmjeni

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled
