Iframe consent (1.0.0-rc3) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Edit
ca: Edita

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: View
ca: Mostra

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Media
ca: Multimèdia

en: Domain
ca: Domini

en: Select
ca: Seleccioneu

en: About
ca: Detalls

en: EU Cookie Compliance
ca: Compliment de la normativa de la UE sobre les cookies
