Iframe consent (1.0.0-rc3) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Body
cs: Text

en: Delete
cs: Smazat

en: Edit
cs: Upravit

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: View
cs: Zobrazit

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Media
cs: Média

en: Domain
cs: Doména

en: Select
cs: Vybrat

en: About
cs: Popis

en: Domains
cs: Domény
