Iframe consent (1.0.0-rc3) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Delete
fi: Poista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: View
fi: Näytä

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Select
fi: Valitse

en: About
fi: Tietoja

en: Domains
fi: Domainit

en: Add more
fi: Lisää lisää
