Iframe consent (1.0.0-rc3) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Delete
hr: Ukloni

en: Edit
hr: Uredi

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: View
hr: Pregled

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Media
hr: Mediji

en: Domain
hr: Domena

en: About
hr: Opis
