Iframe consent (1.0.0-rc3) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Body
id: Isi

en: Delete
id: Hapus

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Settings
id: Pengaturan

en: View
id: Lihat

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: Select
id: Pilih

en: About
id: Tentang

en: Domains
id: Domain
