Iframe consent (1.0.0-rc3) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Delete
lv: Dzēst

en: Edit
lv: Labot

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: View
lv: Skatīt

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Media
lv: Multivide

en: Domain
lv: Domēns

en: Select
lv: Izvēlēties

en: About
lv: Par
