Iframe consent (1.0.0-rc3) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय

en: Media
ne: मिडिया

en: About
ne: बारेमा
