Iframe consent (1.0.0-rc3) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Delete
te: తొలగించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: View
te: చూడు

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Select
te: ఎంచుకోండి

en: About
te: గురించి
