Iframe consent (1.0.0-rc3) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: ID
th: ไอดี

en: Media
th: สื่อ

en: Domain
th: โดเมน

en: Select
th: เลือก

en: About
th: เกี่ยวกับ
