Iframe consent (1.0.0-rc4) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Delete
da: Slet

en: Edit
da: Redigér

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: View
da: Vis

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Domain
da: Domæne

en: Select
da: Vælg

en: About
da: Om

en: Domains
da: Domæner

en: Add more
da: Tilføj mere
