Iframe consent (1.0.0-rc4) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Delete
et: Kustuta

en: Edit
et: Muuda

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: View
et: Kuva

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Media
et: Meedia

en: Domain
et: Domeen

en: Select
et: Vali

en: About
et: Programmist

en: Domains
et: Domeenid
