Iframe consent (1.0.0-rc4) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Delete
he: מחיקה

en: Edit
he: עריכה

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Media
he: מדיה

en: Domain
he: דומיין

en: Select
he: בחר

en: About
he: אודות
