Iframe consent (1.0.0-rc4) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Media
hy: Մեդիա

en: Domain
hy: Դոմեյն
