Iframe consent (1.0.0-rc4) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Media
ka: მედია

en: Domain
ka: დომენი
