Iframe consent (1.0.0-rc4) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: View
ku: پیشاندان

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Domain
ku: دۆمەین

en: About
ku: دەربارە
