Iframe consent (1.0.0-rc4) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Delete
pt: Eliminar

en: Edit
pt: Editar

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: Settings
pt: Definições

en: Label
pt: Etiqueta

en: View
pt: Mostrar

en: Advanced settings
pt: Definições avançadas

en: Domain
pt: Domínio

en: Select
pt: Selecionar

en: About
pt: Sobre

en: Domains
pt: Domínios

en: Add more
pt: Adicione mais
