Iframe consent (1.0.0-rc4) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Body
sk: Text

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Edit
sk: Upraviť

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: View
sk: Zobraziť

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Media
sk: Médiá

en: Domain
sk: Doména

en: Select
sk: Zvoľte

en: About
sk: Informácie o

en: Domains
sk: Domény
