Iframe consent (1.0.0-rc4) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Delete
sq: Fshij

en: Edit
sq: Ndrysho

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Settings
sq: Rregullimet

en: View
sq: Shfaq

en: About
sq: Informacione
