Iframe consent (1.0.0-rc4) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Delete
vi: Xóa

en: Edit
vi: Sửa

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Label
vi: Nhãn

en: View
vi: Xem

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: ID
vi: Mã

en: Media
vi: Phương tiện

en: Domain
vi: Miền

en: Select
vi: Chọn

en: About
vi: Giới thiệu
