Iframe consent (1.0.0) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: View
ast: Vista

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Domain
ast: Dominiu
