Iframe consent (1.0.0) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: Delete
de: Löschen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: The configuration options have been saved.
de: Die Konfigurationsoptionen wurden gespeichert.

en: Settings
de: Einstellungen

en: Label
de: Beschriftung

en: View
de: Ansicht

en: Advanced settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: Media
de: Medien

en: Domain
de: Domäne

en: Select
de: Auswählen

en: About
de: Über

en: Add more
de: Weitere hinzufügen
