Iframe consent (1.0.0) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Delete
hu: Törlés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: View
hu: Megtekintés

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: ID
hu: Azonosító

en: Media
hu: Média

en: Domain
hu: Domén

en: Select
hu: Kiválasztás

en: About
hu: Leírás

en: Domains
hu: Domének

en: Add more
hu: Hozzáadás
