Iframe consent (1.0.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Delete
jv: Busak

en: Edit
jv: Sunting

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: View
jv: Tampilan

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: About
jv: Ngenani
