Iframe consent (1.0.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Label
ml: അടയാളം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച
