Iframe consent (1.0.0) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Media
my: မီဒီယာ

en: About
my: အကြောင်း

en: Domains
my: ဒိုမိန်းလိပ်စာများ
